Piatok

Františkánsky kostol sv. Jakuba

16:15 | Sv. omša doprevádzaná kapelou Pjur, celebruje otec biskup Haľko

23:30 | Modlitby Taizé so zborom Chorus Salvatoris

Jezuitský kostol

18:00 | Daniel Pastirčák: Umenie a spiritualita 

Uršulínsky kostol sv. Anny

18:00 | Žalmy (Róbert Flamík, SDB a Laco Miko, SDB)

19:00-22:00 | Tichá adorácia

19:30 | Modlitby za ohrozené deti

Hlavný STAGE (bezplatne)

17:30 | Slávka Tkáčová

18:25 | Miťo Bodnár

19:20 | Sima Martausová a Dievčenský zbor Slovenského rozhlasu

20:40 | Good Weather Forecast

22:10 | No Name

Mestská športová hala

17:00 | Spievankovo | Lístky

23:30 | Worship night – Heartbeat a Timothy (XL)

Kino Hviezda

18:00 | Sit down stories – Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej a hostia sr. Marietta Renáta Nagyová, herec Noël Czuczor a hudobný hosť Denis Lacho | Lístky

23:30 | Film Apoštol Pavol (XL)

Radničné nádvorie

17:00 – 23:30 |  Rehoľná kaviareň, Služba ucha, Domka stan

17:00 – 20:00 | Detský kútik

Nádvorie

23:30 | PJUR

Sobota

Františkánky kostol sv. Jakuba

8:15 | Sv. omša doprevádzaná kapelou Eleos, celebruje don Marián Zachar

Uršulínsky kostol sv. Anny

10:00-17:00 | Tichá adorácia

Jezuitský kostol

9:30 | 11:30 Exorcista Matúš Marcin (XL)

Hlavný STAGE (bezplatne)

17:20 | Adam Bubik

18:25 | S Hudbou Vesmírnou

19:35 | Draw The Parade

20:50 | Godzone

22:20 | LZ7

Detský stejdžík (pešia zóna)

14:30 | Kapor na scéne: O Snehulienke

15:20 | Trnavský detský zbor

15:30 | Divadielko Šašo Fifo a priatelia: Fifo, Vierka a začarované prasiatko

Mestská športová hala

14:30 | Marián Kuffa

Kino Hviezda (XL)

13:30 | Stretnú sa kresťan, moslim a žid… (XL)

16:30 | Kapor na scéne (XL)

Trnavská univerzita (XL)

9:30 | 11:30

Maželia Valachovci – Láskyplné vzťahy – Ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah? (XL)

Martin Josko – Chcel/a by som sa spovedať rád/rada a často – ako na to? (XL)

Manželia Gunárovci – No fear, Great family (XL)

Braňo Škripek – Odvaha hovoriť pravdu v politike (XL) (iba 9:30)

KAN & Domka – Ako si vybrať vysokú školu? Ostať na Slovensku alebo ísť do zahraničia? (XL) (iba 9:30)

9:30 Sr. Veronika Barátová – Je kresťanstvo jediné pravé náboženstvo? (XL)

11:30 | Sr. Veronika Barátová – Čo chce po mne Boh a čo chcem ja po Bohu? (XL)

11:30 | Braňo Škripek – Odvaha hovoriť pravdu o islame (XL)

13:00 | Rýdzo slovenské s Tónom S a Milanom Bardúnom (XL)

15:30 | S Hudbou Vesmírnou – workshop (XL)

Nádvorie

11:30 | Domka – Slušné Slovensko 89/98/18: Odvaha jednotlivcov v príbehu zmeny.

Mariánska sála

9:30 | STREET BEATS Crew – Tanečný workshop (XL)

14:00 | Cenacolo – Dobrý samaritán (XL)

Workout ihrisko (pešia zóna)

11:30 | workout show s Bar Warriors

12:00 | workout workshop s Bar Warriors

Možnosť využiť workout ihrisko až do 16:00

Radničné nádvorie

9:00 – 23:00 | Rehoľná kaviareň, Služba ucha, Domka Stan

10:00 – 20:00 | Detský kútik

Bazilika sv. Mikuláša

00:00 | Záverečná polnočná sv. omša doprevádzaná kapelou Spektrum, celebruje otec Jozef Pajerský

 

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Festival Lumen sa dištancuje od akejkoľvek politickej aktivity, ktorá sa koná súčasne s festivalom a nie je uvedená v oficiálnom programe Festivalu Lumen.
(oficiálne vyhlásenie festivalu)