Program


PROGRAM FESTIVALU LUMEN 2022

Program priebežne dopĺňame

Zmena programu vyhradená

Spoplatnený program
Program na hlavnom stage-i

PIATOK

 

16:00 Sv. omša – Br. Filip, Zbor UPC Bratislava Kostol sv. Jakuba (Františkánsky)
16:55 Lýdia Rišová Stejdžík
17:00 Bystriny – hoaxy a propaganda (diskusia) Kino Hviezda
17:45 Sima Magušinová Hlavný stage – Trojičné námestie
19:00 S hudbou vesmírnou Hlavný stage – Trojičné námestie
20:15 Good Weather Forecast Hlavný stage – Trojičné námestie
21:30 Daniel Levi Hlavný stage – Trojičné námestie
22:45 Worship night – Timothy, Miťo Bodnár, RODS Mestská športová hala
22:45 Moderovaná adorácia Kostol sv. Jakuba (Františkánsky)
22:45 Film – Kryštof Kino Hviezda

SOBOTA

 

8:15 Sv. omša – Maroš Peciar SDB, Ján Holubčík SDB, Zbor Miletička Kostol sv. Jakuba (Františkánsky)
9:30 Prednášky a workshopy I. Trnavská univerzita – TU
Manželia Kamidrovci – Manželstvo – dobrodružstvo
Sr. Ruši – Všetko čo si vždy chcel vedieť o živote mladého človeka
Barbora Forgáčová – Kto som ja?
Mary’s Meals – jednoduché riešenie pre hladujúci svet
Lifestarter – jednota medzi spoločenstvami
IPčko.sk – internetová poradňa pre mladých
Bystriny – hoaxy a propaganda
Spoločenstvo Dismas – väzenské spoločenstvo
11:30 Prednášky a workshopy II. Trnavská univerzita – TU
11:15 Stretnú sa kresťan, moslim a žid (diskusia)
Manželia Kamidrovci – Manželstvo – dobrodružstvo
Sr. Ruši – Všetko čo si vždy chcel vedieť o živote mladého človeka
Barbora Forgáčová – Kto som ja?
Mary’s Meals – jednoduché riešenie pre hladujúci svet
Lifestarter – jednota medzi spoločenstvami
IPčko.sk – internetová poradňa pre mladých
Spoločenstvo Dismas – väzenské spoločenstvo
12:45 Baštrng
13:30 Braňo Jobus – detský program Stejdžík
14:30 Páter Peter a Milan JUNIOR Zimnýkoval
16:00 Doktor má Filipa
17:15 Gospelfest Hlavný stage – Trojičné námestie
19:00 Godzone Hlavný stage – Trojičné námestie
20:15 Guvna B Hlavný stage – Trojičné námestie
21:30 Planetshakers Hlavný stage – Trojičné námestie
23:00 Sv. omša – Peter Timko SDB, zmiešaný zbor Kostol sv. Jakuba (Františkánsky)
0:15 Afterparty

NONSTOP PROGRAM

 

19:00 – 22:00 (piatok)
9:30 – 17:00 (sobota)
Nepretržitá modlitba hudbou a spevom Evanjelický kostol
19:00 – 22:00 (piatok)
9:30 – 17:00 (sobota)
Tichá adorácia Kostol sv. Anny
19:00 – 22:00 (piatok)
9:30 – 17:00 (sobota)
Rehoľná kaviareň Radničné nádvorie
19:00 – 22:00 (piatok)
9:30 – 17:00 (sobota)
Služba ucha Radničné nádvorie
19:00 – 22:00 (piatok)
9:00 – 17:00 (sobota)
DOMKA stan Radničné nádvorie
17:00 – 20:00 (piatok)
10:00 – 20:00 (sobota)
Detský kútik Radničné nádvorie

SPOPLATNENÝ PROGRAM

– prednášky a workshopy

– sprievodné podujatia

– worship night

V cene vstupenky máš zaručené miesto priamo pod pódiom – tzv. Golden Circle.

Vstupenku na spoplatnenú časť programu si môžeš zakúpiť tu

POSLEDNÉ ROČNÍKY FESTIVALU