Autor knihy „Tweetovať s Bohom“ Rev. Dr. Michel Remery M. Sc.  je kňaz diecézy Rotterdam v Holandsku. Študoval architektúru na Univerzite Technológie Delft (TU Delft), najväčšej a najstaršej štátnej technologickej univerzite v Holandsku. Neskôr pracoval pre Holandské kráľovské letectvo. Po štúdiách teológie v Ríme následne dokončil dizertačnú prácu na tému vzťahov medzi liturgiou a architektúrou na Pápežskej Univerzite Gregoriana.

Otec Remery slúži desiatky rokov ako výpomocný kňaz hneď v niekoľkých farnostiach v holandskom Leidene, kde pracuje vo veľkej miere s mladými a univerzitnými študentmi. Sprevádza ich na púťach do Surinamu, Talianska, Svätej zeme, Poľska, Turecka či na Svetové dni mládeže. Niekoľko rokov bol členom poradného výboru pre nové média a mladých vo Vatikáne. V súčasnosti pôsobí ako zástupca generálneho tajomníka Rady európskych biskupských konferencií (CCEE). Okrem iného je sekretárom Výboru CCEE pre Sociálnu komunikáciu so sídlom vo Švajčiarsku. Na tohtoročnom festivale ho môžete stretnúť v piatok 2. júna o 17:00 u Františkánov.

Write a Reply or Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.