Milý denníček.
Dnes je ten veľký deň D, kedy ti píšem ja. Dnes bolo na porade veľa, veľa zaujímavých vecí, tak teda pekne počúvaj. Poradu, síce s menším meškaním, sme začali ako sa patrí: MODLITBOU. Náš pán riaditeľ Janko a.k.a. „Veľkňaz“ si pre nás pripravil krásny deviatnik, ktorý sa modlíme každý deň :).

Pokračovali sme zápisnicou, v ktorej bolo veľa prípravných úloh, mnohé z nich sme však prekopírovali do ďalšej porady, pretože ešte neprišiel ich čas. Ja zatiaľ veľké starosti s úlohami nemám, pretože som ešte celkom nováčik. Dnes boli na porade aj hostia, ktorí priniesli veľa dobrých správ a nápadov. Úlohy už nevyzerajú až tak komplikovane ako na začiatku a všetko sa to začína pekne posúvať do naozaj veľkolepého festivalu, ktorého sa nevieme všetci dočkať.

Miestnosťou sa niesla krásna, jemne smažená vôňa, ktorú priniesli chlapci z jedného nemenovaného fastfoodu. Keďže tejto vôni nikdy nevieme odolať, rozhodli sme sa spolu s Maťom, že aj my po skončení porady ochutnáme niečo z ich ponuky.
Pocity z dnešnej porady sú neopísateľné, plné zábavy a pohody. Jednoducho povedané – nevieme sa dočkať, kedy bude ďalšia 🙂 🙂
Maj sa krásne a píš o nás básne.

Tvoj Gudisko :*