Milý denníček.

Tak dnes prišiel rad na mňa aby som sa s tebou podelila o pocity a zaujímavosti z porady. Dnešnú poradu sme klasicky začali o akademických 15 minút neskôr. Dôvod bol veľmi jednoduchý. Naši bratislavskí kamaráti/hladoši sa jednoducho museli zastaviť v istom nemenovanom fastfoode s neskutočne dobre vyzerajúcim jedlom. Veď s plnými bruškami sa výkonnosť práce zvýši stonásobne. Taktiež sme oslávili meniny nového člena Mateja a.k.A Riťka, ktorý ako správny oslávenec priniesol veľa všakovakých mňamiek.

Začali sme pekne s modlitbou aby celé stretnutie prebehlo v pokoji a radosti. Začali sme bez nášho šéfka Janka, ktorý sa k nám po krátkom čase pridal. Na rade bola zápisnica. Trebalo si ju prejsť celú aby sme zistili či si všetci splnili svoje povinnosti. Terezka, ktorá zápisnicu vždy spisuje síce chýbala ale plnohodnotne ju zastúpil exvedúci PR teamu Miško Královič.

Pri čítaní zápisnice sa občas cítim ako v začarovanom kruhu.Prečo? Niektoré úlohy sa otvárajú na každej porade a nie nie im nájsť koniec a riešenie. Úprimne vtedy nastane ten čas, kedy pozriem čo je nové na Facebooku. 🙂 🙂

Najzaujímavejšie časť porady si pre nás pripravil PR team. Viac Ti milý denníček povedať nemôžem, lebo je to prekvapčo pre našich fanúšikov, ktoré uzrie svetlo sveta v najbližších dňoch. Určite sa majú načo tešiť.:-).

Môj osobný pocit z dnešnej porady? Vynikajúci !!!!!! 🙂 Pohoda a radosť… to je to čo podľa mňa prežil dnes prežil každý z nás, z hlavného teamu.

Lúčim sa s tebou a vidíme sa čoskoro:)

Maj sa.

S pozdravom

Tina 🙂