Vítam ťa na našej stránke a pozývam ťa na 24. ročník Festivalu Lumen! Minulý rok sme sa nadchli pre myšlienku tvorcov histórie. Nielen svojej osobnej, ale aj histórie iných a histórie svojho okolia. Si veľmi dôležitý, lebo si History maker – si tvorcom histórie!

Túžim po tom, aby si tento rok zažil Festival plný šťastia a radosti a aby si si ho naozaj užil. S hlavným organizačným tímom robíme všetko pre to, aby si to pocítil hlboko vo svojom srdci. Náš tím obohatili noví členovia, ktorí nám priniesli novú chuť, radosť a energiu. Už od októbra každú stredu večer snívame, plánujeme, premýšľame a modlíme sa. Pozývam ťa, aby si sa modlil a sníval spolu s nami!

Tento rok na našom Festivale zažiješ to pravé, skutočné šťastie. Ponúkame ti zážitok neopísateľnej RADOSTI. Nie falošnej, chvíľkovej radosti, ale takej, ktorá ťa urobí skutočne šťastným. Táto radosť nekončí – práve naopak, stále rastie. Možno vo svojom okolí poznáš niektorých mladých, ktorí sú smutní napriek tomu, že hľadajú v živote šťastie. Pozvi ich a príďte spolu! Som presvedčený, že sa to zmení. Vynikajúca hudba, bohatý program, super atmosféra, množstvo priateľov a veľa prekvapení je zárukou toho, že tento čas na tvojom Festivale Lumen bude naozaj nádherný a nezabudnuteľný. No nielen to. To podstatné, čo je očiam neviditeľné, zažiješ vo svojom srdci. To podstatné zažiješ v stretnutí sa s Ním – s Ježišom, ktorý jediný dokáže dať tú skutočnú radosť!

Teším sa na teba a pozdravujem ťa slovami don Bosca: „Túžim vás vidieť šťastných tu i vo večnosti!“

enJOY Festival Lumen!
enJOY your life!

Ján Holubčík
riaditeľ Festivalu Lumen