Priatelia, pripravili sme pre vás už 3. ročník súťaže Festival Lumen Challenge, vďaka ktorej si môžete zahrať na festivale aj vy!

Nepôjde tentokrát o hlavné pódium, ale na vyváženie dáme priestor až 3 kapelám! Víťazom súťaže a ďalším trnavským umelcom chceme ponúknuť priestor s malým pódiom na pešej zóne v centre mesta (pred radnicou, pri fotostene). Keďže nepôjde o hlavný stage (veľké pódium), súťaž je otvorená aj jednotlivcom, príp. menším formáciám (2-4 hudobníci).

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý:
Kapela, ktorá sa chce súťaže zúčastniť odošle prihlášku (viac informácii nižšie).

Na tejto našej festivalovej FB stránke vytvoríme album fotiek, kde naraz pridáme fotky kapiel spolu s informáciami o nich a taktiež nahrávky.

Do 25. apríla sa môžu prihlasovať slovenské / české kapely. V nasledujúci deň zverejníme na našej FB stránke album s prihlásenými kapelami a prostredníctvom lajkov budete môcť hlasovať za toho interpreta, ktorého by ste radi na festivale videli a počuli 🙂
Do užšieho výberu sa dostane 6 kapiel s najväčším počtom lajkov. Hlasovanie bude ukončené 9. mája o polnoci.

Hlavný tím Festivalu Lumen vyberie tri formácie, ktoré dostanú možnosť účinkovať na jeho 23. ročníku. Víťazov súťaže zverejníme v nedeľu 10. mája!

Ako sa môžete prihlásiť s kapelou do tejto súťaže?

Pošlite nám e-mail na sutaz@festivallumen.sk s nasledujúcimi informáciami:

  • názov kapely
  • krátke predstavenie kapely (do 250 znakov)
  • fotka (kde sú vidieť členovia kapely)
  • odkaz na (aspoň) 1 pieseň (video / mp3 / …)
  • odkaz na stránku, Facebook page alebo iný profil kapely

My tieto informácie pridáme aj s fotkou kapely na našu festivalovú Facebook stránku, aby sa o vás dozvedelo viac ľudí a potom mohli za vás hlasovať v ankete.
Všetky prihlásené kapely pridáme naraz v nedeľu 26. apríla čím zároveň spustíme hlasovanie (prostredníctvom Facebook lajkov).

Víťazom súťaže Festival Lumen Challenge 2015 ponúkneme preplatenie cestovných nákladov.