Lumeňáci, tak ako sme sľúbili predstavujeme prvú časť programu v XL zóne a sme radi, že ako hosťa sprievodného programu môžeme zverejniť Adelu Banášovú, pravdepodobne najznámejšiu slovenskú moderátorku!

Adela Banášová moderovala viacero úspešných televíznych programov ako: Slovensko hľadá SuperStar, Československá SuperStar, Let’s Dance, Test národa a ďalšie. Pätnásť rokov pôsobila vo Fun rádiu, kde v ostatných rokoch moderovala ranné vysielanie so Sajfom a následne popoludňajšiu reláciu “Sajfa vie prečo”.

Od Januára 2013 Adela moderuje vlastnú talkshow v SND s názvom “Trochu inak”, kde si pozýva výnimočných hostí a hudobníkov. Novátori, rebeli, vynálezcovia, svojrázni umelci, jednoducho unikátne osobnosti prijmú jedenkrát do mesiaca pozvanie do Štúdia SND, aby sa stali súčasťou inšpirujúceho večera spestreného živou hudbou. S týmto programom príde Adela aj medzi nás v rámci XL zóny, čo je označenie pre spoplatnenú časť festivalu.

 

Hostí “Trochu inak”, ktorých budete môcť vidieť na 23. ročníku Festivalu Lumen, vám predstavíme v nasledujúcich týždňoch.

Zostrihy talkshow “Trochu inak”: